درباره ما

املاک آفتاب در سال 1360 فعالیت رسمی خود را ابتدا با عنوان مشاورین املاک صداقت در شهرستان ملارد و در منطقه لم آباد آغاز نمود. پس از گذشت چند دهه فعالیت درخشان در منطقه ملارد، در سال 1388 با مدیریت جدید و تغییر رویکرد اساسی  قدم به سوی آینده بهتر گذاشت و با برند املاک آفتاب  فعالیت خود را در اشلی گسترده تر ادامه داد.

اکنون  پس از گذشت بیش از یک دهه، املاک آفتاب به یکی از با سابقه ترین، معتبر ترین و فعالترین مشاورین املاک منطقه ویلایی ملارد و حتی غرب استان تهران تبدیل شده است و بنا دارد با توکل به خداوند متعال و با تکیه بر تجربه و تخصص و با بهره گیری از کادر مجرب و متعهد و متخصص که آنها را سرمایه های اصلی خود می داند همچنان  راه و رسالت همیشگی خود را در جهت اعتماد سازی  هر چه بیشتر و مشتری مداری با ارائه بهترین خدمات با بالاترین سطح ممکن و همچنین تامین نیاز مشتریان در زمینه های مختلف وابسته به املاک و مستقلات را ادامه دهد.یک انتخاب هوشمندانه

در املاک آفتاب همواره تلاش شده است بهترین انتخاب ها را پیش روی مشتریان خود قرار دهد و این امر با ارائه مشاوره های تخصصی و سنجیدن تمام جوانب و همچنین  در نظر گرفتن تمام شرایط مشتری امکان پذیر خواهد بود.  املاک آفتاب در تمام مراحل در کنار شماست تا با استفاده از تجربه و تسلط کامل خود به منطقه شما را به سمت یک انتخاب هوشمندانه راهنمایی و هدایت کند. 

انتخاب کردن املاک آفتاب و اعتماد به ما به عنوان مشاور و راهنما در خرید و یا فروش املاک و مستغلات خود قطعاً یک انتخاب هوشمندانه برای شما خواهد بود و ما در املاک آفتاب تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا قدردان این اعتماد با ارائه بهترین خدمات در بالاترین سطح کیفی ممکن باشیم.برخی از خدمات املاک آفتاب

مجموعه بزرگ املاک آفتاب همواره در تلاش است تا طیف وسیعی از خدمات در زمینه املاک و مستغلات را پوشش دهد و تمام نیاز مشتریان خود را در این حوزه رفع نماید. در حال حاضر توانسته ایم با تکیه بر تیم های متخصص و مجرب، از جمله تیم حقوقی و کارشناسان با تجربه و کارآزموده خود خدمات زیادی را خدمت مشتریان ارائه دهیم که برخی از این خدمات را در ادامه معرفی خواهیم کرد:

  • انجام کلیه امور ملکی از جمله: خرید، فروش و رهن و اجاره  باغ ، باغچه ، باغ ویلا ، املاک مسکونی و صنعتی و ...
  • انجام کلیه امور حقوقی مربوطه به  املاک و مستغلات
  • انجام کلیه امور ثبتی و نقل و انتقالات مربوط به املاک و مستغلات
  • انجام استعلامات ملکی ثبت، اداره دارایی ، شهرداری و همچنین جهاد کشاورزی
  • انجام استعلامات مربوط به انشعابات از اداره های آب ، برق و گاز و...

مدیریت

محسن عبدالملکی

تلفن تماس:
09122654885
پست الکترونیکی
ceo@amlakaftab.ir
مدیریت

علی سلدوزی

تلفن تماس:
09123435122
پست الکترونیکی
a.soldozi@amlakaftab.ir

895

ملک ثبت شده

13

مشاور فعال

297

املاک فروخته شده

20

سال سابقه